Суббота, 17.03.2018, 06:23
Реклама от Google
ПоискСчетчики

ПриватБанк - заказ кредитки он-лайн
Деньги не идут на счет погашения ипотеки - Форум ПриватБанка

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: snikers 
Форум ПриватБанка » Помощь клиентам » Общие вопросы » Деньги не идут на счет погашения ипотеки (Где деньги?)
Деньги не идут на счет погашения ипотеки
golem1313Дата: Понедельник, 13.08.2012, 19:47 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
В 2005р. я отримав кредит на купівлю житла. Оплата здійснювалась на більші суми ніж вказувалось в графіку, та з випередженям. Фактично сплатити залишилось біля 1998$ (станом, на кінець 2009р.).
В листопаді 2010р. при звірці, після сплати чергового платежу, було виявлено, що сплачені кошти на рахунок погашення кредиту не потрапляють (кілька платежів, на загальну суму біля 900 доларів США).
На мої неодноразові усні звернення у відділенні не реагували, не розуміючи, що відбувається я попросив надати виписку, сплатив за послуги “за надану виписку по кредитному договору МКRWGL00000051 - 100,0 грн., однак вказаний документ не отримав до цього часу.
Після неодноразових звернень, на мою адресу з Дніпропетровська було надіслано довідку про позичкову заборгованість фізичної особи № 20.1.3.2\6-3973 від 27.11.2009р.
Згідно цієї довідки за мною, рахується заборгованість за сумнівною угодою від 10.02.2009р. № б\н по пені в сумі 2314.60 грн. та за цією ж угодою від 10.02.2009р. № б\н сумнівна заборгованість в сумі 24269,31грн.
Не розуміючи, що це за “заборгованості”, на підставі яких документів вони «виникли» і, що взагалі відбувається я неодноразово звертався в відділення, ЗРУ, та Дніпропетровський ГО, з проханнями щодо надання роз’яснень чи хоча б документів, про виникнення «заборгованості».
Влітку 2011 року, мені зателефонували представники банку, та запропонували зустрітися з п. Греч....ним Я.К. – спеціалістом по розгляду проблемних заборгованостей.Пан Ярослав запропонував мені написати повторну заяву на проведення службової перевірки по факту неправомірного винесення дебіторської заборгованості, з обов`язковим включенням його в коло осіб, які мають доступ до матеріалів, щодо даної проблеми, що я й зробив – надавши відповідну заяву у відділення № 3.
Однак, далі слів, та обіцянок справа не пішла. Про результати розгляду мене знову не повідомили. Відповідальні представники банку фактично самоусунулись від пошуку шляхів вирішення проблеми, які були досить простими: встановити справжність сумнівної угоди від 10.02.2009р. № б\н, визначити законність нарахування дебіторської заборгованості, розблокувати рахунок для погашення іпотечної заборгованості, кошти, що неправильно зараховані на інші рахунки, внести на рахунок погашення тіла кредиту по іпотечній заборгованості, скасувати пені та штрафи, які сформувались по вині банку.
Ця тяганина триває вже третій рік. Замість того, щоб чітко розібратись що трапилось, відбувається покривання, затягування та уникнення відповідальності. Постає закономірне питання: кому це вигідно? Хто прикриває діяння, які мають ознаки маніпуляцій з фінансовими коштами? Яке має відношення до клієнта банку «дебіторська» заборгованість? Хто буде відповідати за законність подібних оборудок?
Після публікації моїх звернень на форумі приватбанку мені зателефонував Гре.....хін, який попросив не публікувати інформацію далі, оскільки отримав вказівку "зверху" розібратися. Я обнадійнений, що цей театр абсурду припиниться чекав офіційної відповіді з Дніпропетровська.
Але.... спектакль продовжується, з Дніпропетровська прийшов лист, в два рядки, в якому юридична підтримка головного офісу банку пише, що я винен гроші, жодних розяснень, документів, виписок мені надати не хочуть, служба безпеки банку постійно звонить, з погрозами відбору майна, продовжують йти листи, в який банк погрожує відібрати моє майно, та майно родичів.
Здається окремі підрозділи банку взагалі далекі, від взаємодії з головним офісом, та регіональними управліннями.
Вважаю за необхідне опублікувати ряд листів моєї переписки з банком, читаючи які споживачі фінансових послуг, будуть "приємно здивовані тарифами", (яких у паперовому вигляді не існує у відділеннях) на зразок: вартість копії кредитного договору - 500,0 грн., вартість довідок - 500,0 грн., хоча вказані "розцінки" не передбачено кредитним договором.
Прошу небайдужі до банківської тематики ЗМІ вказати контакти на мою електронну пошту, матеріали щодо вищенаведеного готвий надати.
P.S.
Шановні читачі, добре подумайте, перед тим як підписувати любі документи з приватом, чи буде це вартувати Вашого здоров`я, часу, коштів, нервів та майна (та майна родичів) в подальшому.

Добавлено (08.08.2012, 19:51)
---------------------------------------------
Приватбанк, Ваші "відповідальні сотрудніки", та "провідні спеціалісти" знову мені дзвонять, і починають розказувати, що потрібно написати якісь запити, листи і т.д. Заяви на службові розслідування.
Наше листування з приводу пропажі грошей та незрозумілих дебіторок ВЖЕ займає добрячий ТОМ, а може й півтора. З банку йдуть відписки на вільні теми, ТРИ РОКИ ПИШУ!!!. Я викладу в Мережу, щоб народ почитав як банк "забезпечує" вирішення проблем.
Це чиї слогани: "Приватбанк- лідер у сфері впровадження передових банківських послуг" та "Приватбанк-команда ВИСОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ"??????
ТРИ РОКИ висококваліфіковані провідні спецалісти не можуть знайти мої заяви на служб.розслідування (три за три роки)? звернення? листи?, я знову повинен писати, тратити нерви, здоров`я своє та близьких?
Де гарантії, що "провідні спеціалісти" врешті-решт почнуть РЕАЛЬНО працювати, а не декларувати та рекламувати банк? Як Вам довіряти свої кошти?

Добавлено (13.08.2012, 19:47)
---------------------------------------------
Продовження теми: “Приватбанк присваивает деньги клиента” або "Деньги не идут на счет погашения ипотеки". Від 02.08.2012р.

10-го серпня отримав конверт з головного офісу, відкрив при представнику пошти і свідках. В
конверті лист, згідно якого провідні спеціалісти банку: - надають виписку, (яку я оплатив у 2009
році, тобто через три роки, поневірянь, неодноразових прохань, листів, заяв та запитів).
АЛЕ ВИ БУДЕТЕ СМІЯТИСЯ: ВИПИСКИ В КОНВЕРТІ НЕ БУЛО!!!!!!!!!!!!!!!
Це підтверджується:

1. Маса конверта з листом становить 10 грам, відповідно нереально впихнути в куций конвертик
кільканадцять листів паперу, так, щоб вони важили пару грам (до речі вага аркуша паперу А4 становить 5гр.).
2.Відкривання конверту відбувалось при листоноші та свідках, про що складено відповідні документи,
які будуть передані в компетентні органи, разом з фактами інших порушень зі сторони банку.
3. На мої неодноразові дзвінки, на телефони виконавців та "провідних спеціалістів" з якими мене
пробували з`єднати спочатку вказували що є технічні збої, та необхідно зателефонувати після 12-ї
години, в 12.48 після 15-ти хвилинного прослуховування класичної музики мене з`єднали з черговим
"провідним спеціалістом", який вислухавши обставини справи одразу порекомендував з даним листом
відвідати відділення, що можливо виписка там.
4.Ні в п`ятницю, суботу і понеділок, виписку у відділення не передавали. Я був в черговий раз
змушений губити масу часу, та нервів, отримуючи купу задоволення, бігаючи у відділення та
відстоюючи черги.
Незрозуміло чи вказані дії є умисним обманом Споживача, чи це просто халатність виконавців -
“провідних спеціалістів”?
Сподіваюсь, компетентні органи дадуть гідну оцінку подібним оборудкам.

Відскановані копії:
http://s017.radikal.ru/i417/1208/fe/94eb83559906.jpg
http://i056.radikal.ru/1208/7f/9966f7a5990b.jpg

 
Форум ПриватБанка » Помощь клиентам » Общие вопросы » Деньги не идут на счет погашения ипотеки (Где деньги?)
Страница 1 из 11
Поиск:
Продукты и услуги

Социальная "Карта для мам" - пластиковая карта, на которую зачисляются социальные выплаты: пособие по рождению ребенка, помощь по присмотру за ребенком до достижения им трехлетнего возраста и прочее. Оформляется и обслуживается - бесплатно! Снятие Без комиссии!
Узнать подробнее и заказать прямо сейчас>>
Реклама
Пополни мобильный без комиссии